Ana Oturum

08:00-09:00

KAYIT

09:00-10:00

AÇILIŞ KONUŞMALARI

60 Dk.

10:00-10:30

NETWORKING

30 Dk.

10:30-11:30

OTURUM I – REKABETİ BOZANLAR- MAVERIK SENDROMU

  • Moderatör: Fikret Sebilcioğlu – Uluslararası Şeffaflık Derneği, Yönetim Kurulu Başkan Yrd.
  • Fevzi M. ToksoyTEİD, Etik ve İtibar Derneği, Yönetim Kurulu Üyesi
  • Feyyaz ÜnalTKYD, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı
  • Aslıhan AydınlıkMarka Koruma Grubu, Sözcü
  • Devrim ÇubukçuKurumsal İlişkiler Enstitüsü, Yönetim Kurulu Üyesi

60 Dk.

11:30-11:50

ZİRVE SOHBETLERİ I – MARKALARIN REKABETİ

  • Moderatör: Defne Sarısoy – İletişim Koçu, Eğitmen
  • Zeynep Bodur Okyay – İSO Meclis Başkanı

20 Dk.

11:50-12:10

ÖZEL SUNUM I – REKABETTE OYUN TEORİSİ

  • Dr. Melih Bulu – Urak, Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu, Başkan İstinye Üniversitesi, Rektör

20 Dk.

12:10-12:30

ÖZEL SUNUM II – KÜYERELLEŞME

  • Serhat Kökenek – Kingfisher, Türkiye & MENA Bölge Direktörü

20 Dk.

12:30-14:00

ÖĞLE YEMEĞİ

90 Dk.

14:00-14:30

GÖSTERİ

30 Dk.

14:30-15:30

OTURUM II – SINIRSIZ TİCARET

  • Moderatör: Asım Barlın – TÜSİAD Dış Ticaret Çalışma Grubu, Başkan
  • Dr. Mehmet Tanyaş – LODER, Lojistik Derneği, Yönetim Kurulu Başkanı
  • Arda AkarsuTEB, Kurumsal Bankacılık İş Geliştirme Çapraz Satış ve Kamu Bankacılığı Direktörü
  • Tamer Saka – TOBB Türkiye Çimento ve Çimento Ürünleri Meclisi, Başkan
  • Mehmet Sami Kılıç – Turner International, Türkiye Ülke Direktörü

60 Dk.

15:30-15:50

ZİRVE SOHBETLERİ II– UYVAR ÖNÜNDE BİR TÜRK

  • Moderatör: Defne Sarısoy – İletişim Koçu, Eğitmen
  • M. Sani Şener – TAV Havalimanları, Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı

20 Dk.

15:50-16:20

NETWORKING

30 Dk.

16:20-16:40

ÖZEL SUNUM III – HERKES İÇİN ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK

  • Dennis Nordli Hansen – DALUX, BIM FM Danışmanı

20 Dk.

16:40-17:00

ÖZEL SUNUM IV – İNŞAAT SEKTÖRÜNDE BİLGİ DAHA İYİ NASIL YÖNETİLİR?

  • Lars Christian Fredenlund – coBuilder, Kurucu

20 Dk.

17:00-17:10

ZİRVE ÇEKİLİŞİ

10 Dk.

17:10

KAPANIŞ

Paralel Oturum

10:30-10:50

AÇILIŞ KONUŞMALARI

  • Muhammed Maraşlı, buildingSMART Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı
  • Ahmet Çıtıpıtıoğlu, buildingSMART Türkiye Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı

20 Dk.

10:50-11:10

ÖZEL SUNUM I – BIMBOTS: BİZİ NELER BEKLİYOR?

  • Rob Roef, TNO, BIM ve Dijitalleşme Kıdemli Danışmanı, buildingSMART International, BuildingRoom, Eş Başkanı, buildingSMART Benelüks, Yönetim Kurulu Üyesi

20 Dk.

11:20-11:40

ÖZEL SUNUM II –– openBIM EĞİTİMİNDE GLOBAL KRİTER: bSI SERTİFİKASI

  • Mark Baldwin, Digital Insights, CEO buildingSMART İsviçre, Yönetim Kurulu Üyesi

20 Dk.

11:40-11:20

ÖZEL SUNUM III – İNŞAAT ENDÜSTRİSİNİN AMAZON DÖNEMİ

  • Lars Christian Fredenlund, coBuilder, Kurucu

20 Dk.

12:00-12:30

SORU-CEVAP

  • Moderatör: Tolga Canözkan, buildingSMART Türkiye Yürütme Kurulu Üyesi
  • Rob Roef
  • Mark Baldwin
  • Lars Christian Fredenlund

30 Dk.

12:30-14:00

ÖĞLE YEMEĞİ

90 Dk.